Goleniowska prokuratura została wzmocniona

2021-01-20 15:00
Sylwester Wasiak
2021-01-20 15:00

Prokurator z Wrocławia - rekordzista pod względem odległości delegowania - został skierowany do Prokuratury Rejonowej w Goleniowie.

W poniedziałek kilkudziesięciu prokuratorów w Polsce zostało oddelegowanych przez Prokuratora Krajowego do dalszej pracy w innych prokuraturach. Jeden z delegowanych trafił do Goleniowa.
Jak poinformowało stowarzyszenie Lex Super Omnia jest to prokurator Daniel Drapała z Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu. Według stacji Polsat News to najdalej delegowany prokurator jak to określiła rzecznika Prokuratury Krajowej Ewa Bialik "w ramach potrzeby wzmocnienia innych jednostek prokuratury dotkniętych niedoborami kadrowymi w trakcie pandemii".
- To kolejny przykład nieracjonalnej polityki Prokuratury Krajowej wymierzonej w członków naszego stowarzyszenia, to czysty przykład represji i szykan – powiedział w z kolei w mediach ogólnopolskich jeden z delegowanych prokuratorów Mariusz Krasoń.
Delegacje zostały wręczone 18 stycznia.

 

Komentarze (1)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

stefan

odpowiedz
20.01.2021 19:11

Kasta się rozpływa po Polsce . Teraz czas na sędziów , może Tulejkę by do Goleniowa skierowali na gościnne występy:):):)