Ina gromi i rehabilituje się za ostatnią porażkę!

2021-05-03 20:46
Sylwester Wasiak

Sześć goli i niewykorzystany rzut karny to bilans zakończonego dziś wieczorem meczu MKS Ina Goleniów-Mechanik Bobolice.

Podopieczni Piotra Rasta w pełni zrehabilitowali się za piątkową porażkę w Szczecinku i dziś rozbili Mechanika Bobolice 5:1. Od początku biało-zieloni ruszyli do natarcia, jednak nie potrafili początkowo pokonać bramkarza gości. W 25 minucie Jarząbek nie wykorzystał nawet rzutu karnego, jednak trzy minuty później pierwszy gol wreszcie padł, a jego autorem był Paszkowski. Tuż przed przerwą na 2:0 podwyższył Banachewicz i wydawało się, że mecz jest pod kontrolą. Niespodziewanie osiem minut po przerwie goście zdobyli gola kontaktowego, skutecznie egzekwując rzut karny. Bramka ta dodała im więcej wiary i przez moment przejęli inicjatywę w spotkaniu. Na szczęście w 77 minucie trzeciego gola dla miejscowych strzelił Banachewicz, co uspokoiło sytuację na boisku. Pięć minut później czwartego gola dla gospodarzy strzelił Królik, a wynik meczu w doliczonym czasie gry ustalił Makarewicz. Ina pokonała Mechanika 5:1.