Ina odwraca losy meczu

2024-04-21 10:32

Zespół MKS Ina Goleniów po pełnym zwrotów akcji spotkaniu pokonał Iskierkę Szczecin i zakończył serię spotkań bez zwycięstwa.

Podopieczni Mariusza Bernacha pokonali w sobotę sąsiada z ligowej tabeli Iskierkę Szczecin, choć do przerwy kibice nie mieli najlepszych humorów. Goście już w 5 minucie objęli prowadzenie po skutecznie egzekwowanym rzucie karnym, a w 36 minucie podwyższyli prowadzenie i na przerwę schodzili do szatni, prowadząc 2:0.
W drugiej połowie piłkarze Iny wzięli się do odrabiania strat. W 54 minucie gola kontaktowego zdobył Kurtanidze, następnie w odstępie czterech minut dwa trafienia zaliczył Tomaszewicz i biało-zieloni wyszli na prowadzenie. W 72 minucie Iskierka doprowadziła do remisu. Ostatnie zdanie należało jednak do zespołu Iny, który zwycięskiego gola zdobył przed końcem spotkania. Bramkę z rzutu karnego strzelił Banachewicz i biało-zieloni zakończyli serię siedmiu spotkań bez zwycięstwa.