Ina walcząca do końca!

2022-05-03 19:58

Zespół MKS Ina Goleniów nie składa broni w walce o utrzymanie ligowego bytu. Dziś zremisował z wyżej notowanym rywalem, wydzierając jeden punkt w doliczonym czasie gry!!!

Michał Łukasiak zdobył gola w doliczonym czasie gry dającego remis Inie w meczu z Wieżą Postomino

Wieża Postomino to zespół z górnej części tabeli, który gromadzi punkty nie tylko u siebie, ale również na boiskach rywali. Jesienią w Postominie lepsi okazali się gospodarze, którzy w pierwszej połowie spotkania objęli prowadzenie, kwadrans przed końcem do remisu doprowadził Jarząbek, jednak to Wieża cieszyła się ze zwycięstwa, zdobywając gola na 2:1 w 85 minucie spotkania. Dziś w Goleniowie ponownie to ekipa z Postomina do przerwy prowadziła 1:0 po golu strzelonym w 30 minucie meczu. W drugiej połowie żadna z ekip nie mogła znaleźć sposobu na pokonanie bramkarza rywala. Dopiero w doliczonym czasie gry przysłowiowym rzutem na taśmę uratowali remis, a autorem gola dającego bezcenny jeden punkt był Michał Łukasiak.