IV LIGA. Ina skuteczna do bólu...

2020-10-31 15:17

Można mieć przewagę, więcej sytuacji podbramkowych, jednak liczy się przede wszystkim skuteczność. Dziś pokazała to Ina w meczu z Darłowią.

Już w 3 minucie wyjazdowego pojedynku biało-zieloni objęli prowadzenie po rewelacyjnym uderzeniu z rzutu wolnego Jarząbka. W 17 minucie było już 2:0, a wówczas na listę strzelców wpisał się Banachewicz, wykańczając świetną akcje Winogrodzkiego do spółki z Jarząbkiem. Sześć minut później było już 3:0. Wówczas to sytuację sam na sam wykorzystał Tomaszewicz. Jeszcze przed przerwą gospodarze powinni strzelić gola lub nawet dwa jednak świetnie w bramce spisywał się Henger. W drugiej połowie Ina skupiła się przede wszystkim na zabezpieczeniu korzystnego wyniku i kontratakach, a gospodarze przejęli inicjatywę, stwarzali sytuacje podbramkowe, jednak razili nieskutecznością lub nie potrafili znaleźć sposobu na świetnie dysponowanego Hengera. W 78 minucie z boiska wyleciał  bramkarz Darłowii, który sfaulował poza własnym polem karnym Banachewicza. W doliczonym czasie gry grająca w dziesiątkę Darłowia zdołała zdobyć bramkę honorową.