IV LIGA. O tym meczu trzeba szybko zapomnieć!

2020-11-14 15:00

To był najgorszy występ Iny Goleniów w tym sezonie!

Podopieczni Piotra Rasta ewidentnie odczuli meczowy maraton. W ciągu tygodnia rozegrali bowiem trzy spotkania, podczas gdy rywale w tym czasie o jeden mecz mniej. Dziś to Kluczevia, która w składzie ma kilku doświadczonych zawodników, dominowała i zasłużenie zwyciężyła w Goleniowie. Po pierwszej bezbramkowej połowie, w drugiej gospodarze niestety nie zdołali utrzymać czystego konta w defensywie. Kluczevia objęła prowadzenie w 55 minucie po błędzie goleniowskiej defensywy. Pięć minut później było już 0:2 po celnym uderzeniu piłki głową. Wynik spotkania po wykorzystanej sytuacji sam na sam z Hengerem został ustalony w 86 minucie. W zgodnej opinii obserwatorów był to najgorszy mecz Iny w obecnym sezonie, o którym trzeba jak najszybciej zapomnieć!