IV LIGA. Pewne zwycięstwo na koniec rundy! (FOTO)

2020-11-28 15:32

Ina Goleniów ograła w meczu kończącym rundę jesienną Sokoła Karlino 2:0. Były bramki i czerwona kartka. Zapraszamy do relacji i fotorelacji z tego pojedynku. Wkrótce wideo z bramkami strzelonymi przez biało-zielonych.

ZDJĘCIE 1 z 15

Biało-zieloni od pierwszego gwizdka przejęli inicjatywę, zaś rywale skupili się głównie na obronie. Na efekty nie trzeba było długo czekać. W 9 minucie w polu karnym faulowany był Żabicki i sędzia podyktował rzut karny. Do jedenastki podszedł Winogrodzki i pewnym uderzeniem zdobył pierwszą bramkę dla gospodarzy. W 14 minucie było już 2:0. Z rzutu wolnego z około 20 metrów piłkę uderzył Jarząbek, piłka po drodze odbiła się od zawodnika gości, zmieniając tor lotu, a następnie po rękawicach interweniującego golkipera Sokoła wpadła do bramki. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie, a przewaga Iny nie podlegała dyskusji.
Od początku drugiej połowy obraz gry wygląda podobnie. Stroną dominującą była Ina, a goście próbowali kontratakować. W 60 minucie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał Królik i goleniowianie musieli przez pół godziny grać w osłabieniu. Sokół stworzył szybko dwie dogodne okazje, jednak w bramce świetnie bronił Henger. Później mimo gry w "10" to Ina dalej dominowała i powinna strzelić jeszcze co najmniej jednego gola. Ostatecznie mecz zakończył się w pełni zasłużonym zwycięstwem biało-zielonych. Wkrótce opublikujemy materiał wideo z obiema bramkami strzelonymi przez Inę w meczu z Sokołem Karlino.