Jak rozpocząć przygodę z bieganiem i unikać kontuzji? Na te i inne pytania odpowie rekordzista Polski

2022-08-06 12:36
Paweł Palica
2022-08-06 12:36

W kawiarni Qult Kafka odbędą się jutro przed południem warsztaty biegowe z jednym z najbardziej znanych goleniowskich lekkoatletów - Krystianem Zalewskim.

Jak informują organizatorzy tego wydarzenia, poruszane podczas tych warsztatów będą kwestie związane z motywacją, marszobiegami, techniką, rozciąganiem, schładzaniem, zapobieganiem kontuzji, odpowiednim strojem, odżywaniem, nawadnianiem, a wreszcie regeneracją. 

- Krystian to ocean wiedzy i doświadczenia, którymi chętnie się dzieli. Jego wskazówki dotyczące półmaratonów (aktualny rekordzista Polski) i maratonów to jedno, lecz jeszcze cenniejsza jest wiedza pozwalająca umiejętnie rozpocząć przygodę z bieganiem i unikać kontuzji. Przyjdź i dowiedz się, jak czerpać radość z biegania, jak skutecznie trenować, jakie środki treningowe dobrać, by efektywnie bodźcować organizm do progresu. Dowiesz się, jak do sukcesu dochodził jeden z najlepszych polskich biegaczy i poznasz fajnych, ciekawych ludzi, spędzając czas w miłej, kawiarnianej atmosferze - zapowiadają. 

Wstęp jest oczywiście bezpłatny. Warsztaty rozpoczną się o godz. 11.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!