Jest data otwarcia Hotelu Gołębiewskiego w Pobierowie?

2023-07-29 13:03
Karol Szumny
2023-07-29 13:03

„Planujemy, że wykończoną już część hotelu otworzymy dla naszych gości w październiku” – zdradzają właściciele obiektu w rozmowie z Głosem Szczecińskim. Budowa pięciogwiazdkowego Hotelu Gołębiewskiego w Pobierowie w gminie Rewal trwa od 2018 roku.

Zakończenie inwestycji planowano w 2020 roku, ale ze względu na ówczesną sytuację na świecie oraz problemy z pracownikami otwarcie zostało opóźnione. Jak ustalił Głos Szczeciński, już w październiku zostanie otwarta część hotelu. Wszystko będzie jednak zależne od decyzji urzędników, którzy podejmują kluczowe decyzje związane z budową.

 

Olbrzymi hotel „Gołębiewski” powstający w Pobierowie ma cechować luksus i najwyższej jakości standardy. Przypomnijmy potężny hotel to aż cztery parkingi (podziemny na 552 miejsca, zewnętrzny na ponad 500 aut, mini parking przy wejściu i ten z tyłu budynku przeznaczony dla pracowników), cała infrastruktura Aquaparku czyli zjeżdżalnie, sauny, baseny, tzw. dzika rzeka, sztuczna fala, kilkanaście wanien z jacuzzi na zewnątrz obiektu i wewnątrz, baseny wewnętrzne i zewnętrzne, kompleks SPA, restauracje i zaplecze kuchenne, sala jadalna, w której trzeba codziennie obsłużyć 3500 gości, 1200 pokoi, 6 wind, kilometry korytarzy, sale konferencyjne (16 sal, w tym ta największa w regionie na ponad 2500 miejsc), do tego jeszcze sale kinowe, strefa rozrywki, boiska do gry w piłkę siatkową, koszykową, ściana wspinaczkowa, boiska do mini piłki nożnej, bawialnie dla dzieci, salon gier dla dzieci, dyskoteka, korty tenisowe, kręgielnia z 8 albo 10 torami, sala do gier i zabaw, bary, przebieralnie, pub sportowy, sala bilardowa, tarasy, kawiarnie, bufety, bary, ale to też olbrzymie pomieszczenia gospodarcze z chłodniami, spiżarniami, zmywakami i magazynami. sale teatralne (wysokie na dwa, trzy poziomy), sale zabaw dla dzieci, kina, sale konferencyjne, których w kompleksie ma być 16 (w tym ta największa na 2500 osób), zaplecze potrzebne do obsługi szkoleń i konferencji.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!