Jubileusz klubu z przegraną w tle (FOTO)

2021-09-25 18:15
Sylwester Wasiak
2021-09-25 18:15

MKS Ina Goleniów przegrała z Jeziorakiem Szczecin. W przerwie spotkania odznaczono działaczy klubu. Sprawdźcie, kto, jaką odznakę otrzymał…

ZDJĘCIE 1 z 8

Podopieczni Piotra Rasta ulegli Jeziorakowi 0:3. Do przerwy goście prowadzili 2:0 po dwóch golach zdobytych uderzeniem głową. Prowadzenie przyjezdni uzyskali w 12 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i uderzeniu piłki głową. W 22 minucie Jeziorak podwyższył prowadzenie. Po dośrodkowaniu piłki w pole karne, niepilnowany zawodnik gości głową skierował piłkę do bramki Iny. Gospodarze w tej części spotkania stworzyli dwie dogodne sytuacje, które zmarnowali. W drugiej połowie goleniowianie próbowali odrabiać straty, jednak marnowali stwarzane okazje. To zemściło się w 88 minucie, kiedy goście ustalili wynik spotkania na 3:0.
W przerwie spotkania nastąpiła miła uroczystość przyznania z okazji 75-lecia MKS Ina Goleniów honorowych odznak ZZPN i PZPN. Odznaczenia przyznane zostały następującym osobom:
Brązowa odznaka ZZPN:
Mariusz Bernach i Michał Łukasiak
Srebrna odznaka ZZPN:
Piotr Gil, Michał Jarząbek, Michał Jurczak, Rafał Makarewicz, Roman Woźniak.
Złota odznaka ZZPN:
Hubert Pędziwiatr

Polski Związek Piłki Nożnej przyznał:
Brązowe Honorowe odznaki otrzymali:
Bogdan Gibała, Andrzej Łukasiak, Paweł Maślanka.
Srebrną Honorową odznakę otrzymał:
- Piotr Rast
Złotą Honorową odznakę otrzymali:
Bogdan Hnatiuk i Sławomir Maros.

Z okazji jubileuszu zostały przyznane przez ZZPN i PZPN okolicznościowe patery dla klubu, które wręczyli Maciej Mateńko, wiceprezes PZPN i prezes ZZPN oraz Czesław Giergiel przewodniczący komisji odznaczeń ZZPN.

Komentarze (2)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Janek

odpowiedz
25.09.2021 23:21

Gibala i Łukasiak za co? No może Wasiakowi jeszcze nagrodę. Ludzie dajcie spokój kpina.

Jan

odpowiedz
26.09.2021 08:34

Wasiak i Łukasiak - wolne żarty, za co? Chyba za artykuły w gazecie a drugi za udostępnienie stadionu i szatni. Piotr Rast szacun!