Kamil Żongler zaprasza!

2020-09-30 21:38
Sylwester Wasiak
2020-09-30 21:38

Ciekawą ofertę dla najmłodszych przygotował na nadchodzącą niedzielę 4 października Goleniowski Dom Kultury.

„Hop ku przygodzie” to opowieść o tym, jak pozornie nieistotne drobiazgi stają się wielkimi elementami niesamowitych przygód i o tym, jak zwykły patyk staje się magiczną różdżką, a mała czerwona kulka nie pozwala przestać się śmiać.
Kamil Żongler wie, że na przygodę trzeba być uważnym i otwartym, bo jeżeli nie dostrzeżemy jej w odpowiednim momencie, ucieknie i jak królik schowa się do swojej nory w świecie wirujących w powietrzu piłek, obręczy i maczug. Zobaczymy, dokąd zaprowadzi naszego bohatera jego psotny czerwony nosek i co może ukrywać się za na pozór-zwykłą miarka stolarską. Widowisko to jednosodowy performance dla dzieci - mądry i magiczny, w zabawny sposób zrozumiały zarówno dla dorosłych opiekunów, jak i najmłodszych dzieci. Udział dziecka (od lat 3) w wydarzeniu możliwy jest wyłącznie w obecności opiekuna.
Spektakl odbędzie się w sali koncertowej Goleniowskiego Domu Kultury w najbliższą niedzielę 4 października. Start o godz. 17.00.
Obowiązuje rezerwacja bezpłatnych wejściówek na koncert (do odbioru w Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej)
Liczba miejsc ograniczona zgodnie z wytycznymi dot. imprez kulturalnych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2
Każdy uczestnik wydarzenia zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem oraz dostarczenie wypełnionego oświadczenia przy wejściu na wydarzenie. Szczegóły dostępne są TUTAJ

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!