Sylwester Wasiak

Zespoły Pioniera Żarnowo, Dębu Dębice i Orła Łożnica zainkasowały w minionej kolejce komplety punktów. Zapraszamy na relację z 6. kolejki rozgrywek A klasy.

GRUPA 1
Pomorzanin Przybiernów - Znicz Wysoka Kamieńska 0:3
Do przerwy był bezbramkowy remis. W drugiej połowie 25 minut wstrząsnęło Pomorzaninem. W 55 minucie goście wyszli na prowadzenie, dziesięć minut później je podwyższyli, a rezultat spotkania na 3:0 ustalili w 70 minucie. Zespół z Przybiernowa doznał w ten sposób trzeciej porażki w piątym spotkaniu i z dorobkiem 4 punktów zajmuje 12. miejsce w tabeli.

Błękitni Trzygłów - Zalew Stepnica 5:0
Wyżej notowani gospodarze nie pozostawili złudzeń drużynie Zalewu, kto jest lepszy. Do przerwy gospodarze prowadzili 2:0. W drugiej połowie dorzucili jeszcze trzy bramki i pewnie zwyciężyli 5:0. Zalew po tej porażce z dorobkiem 4 punktów zajmuje 10.miejsce w tabeli.

Bałtyk Gostyń - Pionier Żarnowo 0:4
Bramki: Chrząstowski – 2, Matuszak, Dębowski.
Lider z Żarnowa nie zwalnia tempa. W miniony weekend Pionier ograł na wyjeździe Bałtyk Gostyń 4:0. Do przerwy goście prowadzili 1:0 po bramce Rafała Matuszaka w 19 minucie. W drugiej połowie dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Bartosz Chrząstowski, a rezultat spotkania ustalił w końcowych minutach spotkania Mariusz Dębowski. Pionier z dorobkiem 16 punktów przewodzi w ligowej tabeli.

Radowia Radowo Małe - Orzeł Łoźnica 0:3
Bramki: Teofil – 3.
To był piorunujący początek spotkania w wykonaniu Orła. Ekipa z Łoźnicy już po 8 minutach spotkania w Radowie Małym prowadziła 2:0, a obie bramki dla przyjezdnych strzelił Damian Teofil. Ten sam zawodnik w 50 minucie po raz trzeci wpisał się na listę strzelców, zapewniając komplet punktów drużynie Orła. Zespół z Łoźnicy z 12 punktami na koncie zajmuje czwarte miejsce w tabeli.

GRUPA 2
Dąb Dębice - Rolpol Chlebowo 5:0
Bramki: Retmańczyk – 2, Wawrzyński, Radawiec, Szafran.
Zespół Dębu Dębice wysoko rozprawił się z ekipą Rolpolu Chlebowo, zwyciężając 5:0 i utrzymując pozycję lidera w tabeli grupy 2. Zespół gospodarzy do przerwy prowadził 2:0 po golach w 9 minucie Daniela Wawrzyńskiego i trafieniu Rafała Radawca w 28 minucie. W drugiej odsłonie spotkania gospodarze dorzucili jeszcze trzy bramki. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Dawid Retmańczyk, a jednego gola dorzucił Sylwester Szafran.

GRUPA 3
Wołczkowo-Bezrzecze - Promień Mosty 3:0
Nieudany wyjazd Promienia, który uległ drużynie Wołczkowo-Bezrzecze 0:3. Gospodarze już w 8 minucie wyszli na prowadzenie, a tuż przed przerwą podwyższyli na 2:0. W drugiej połowie miejscowi ustalili wynik spotkania, zdobywając trzeciego gola w 56 minucie. Po tym spotkaniu Promień ma na swoim koncie 6 oczek i plasuje się na 10. miejscu w tabeli.

Leśnik Kliniska - Świat Drzewa KP Przecław 1:2
W spotkaniu tym wszystkie gole były autorstwa przyjezdnych. KP Przecław już w 6 minucie objął prowadzenie i wynikiem 0:1 dla gości zakończyła się pierwsza odsłona tego spotkania. W drugiej jego części w 60 minucie był remis po samobójczym trafieniu zawodnika z Przecławia. Sześć minut później goście zdobyli trzeciego gola, tym razem do właściwej bramki i zainkasowali trzy punkty. Leśnik aktualnie zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli i ma na swoim koncie sześć punktów.

Hanza Goleniów - Tanowia Tanowo 0:5
Hanza doznała trzeciej z rzędu porażki, tym razem przegrywając z Tanowią 0:5. Do przerwy goście prowadzili 1:0 po golu zdobytym w 16 minucie spotkania. W drugiej połowie Tanowia w ostatnich 30 minutach spotkania zdobyła kolejne cztery gole i z okazałym zwycięstwem wróciła do domu. Hanza po tej porażce jest 11. w tabeli i ma na swoim koncie 4 punkty.