KLASA A. Przybiernów liderem, OKS remisuje z Masovią

2020-09-14 16:58

Pomorzanin Przybiernów pokonując Hanzę Goleniów 3:2 został nowym liderem grupy 2 A klasy. Wiele emocji było w meczu derbowym OKS-Masovia. Zapraszamy na podsumowanie czwartej serii spotkań…

Pomorzanin Przybiernów - Hanza Goleniów 3:2
Bramki: Wróbel – 2, Roszak - Lebioda – 2
Wbrew pozorom nie był to łatwy mecz dla ekipy z Przybiernowa. Gospodarze prowadzili już 2:0, jednak Hanza potrafiła odrobić straty i doprowadzić do remisu po dwóch golach niezawodnego Michała Lebiody. W końcówce spotkania bramkę na wagę trzech punktów zdobył z rzutu karnego Mateusz Wróbel. Pomorzanin z kompletem zwycięstw na koncie znalazł się na czele tabeli!
OKS Center MD Goleniów - Masovia Maszewo 2:2
Bramki: S. Paszkowski – 2 – Pakul, Michalczyk
Wiele emocji, cztery gole i remis w derbowym meczu pomiędzy OKS-em Goleniów, a Masovią Maszewo. W pierwszej połowie zdecydowanie lepsi byli gospodarze, którzy swoją przewagę udokumentowali dwoma golami autorstwa Sławomira Paszkowskiego (na zdjęciu). Od 50 minuty Masovia musiała grać w dziesiątkę, gdyż czerwoną kartkę ujrzał D. Karasiak. To wpłynęło mobilizująco na gości, którzy zdołali doprowadzić do remisu po golach Pakula i Michalczyka.
Radowia Radowo Małe - Zalew Stepnica 1:4
Bramki: F. Kominek – 2, Nawrocki, Blatkiewicz.
Zalew Stepnica pokonał pewnie na wyjeździe Radowię Radowo Małe 4:1. Dzięki temu triumfowi ekipa ze Stepnicy z kompletem trzech zwycięstw plasuje się na pozycji wicelidera tabeli.