Sylwester Wasiak

Ostatnią serii spotkań zarówno Pomorzanin Nowogard, jak i Masovia Maszewo będą chciały jak najszybciej zapomnieć…

Kamil Twarzyński (w środku) nie jest już trenerem Pomorzanina Nowogard.

Pomorzanin Nowogard – Gryf Kamień Pomorski 0:3 (0:1)
W meczu na szczycie klasy okręgowej lepszy Gryf Kamień Pomorski, który ograł Pomorzanina Nowogard na jego boisku 3:0. W spotkaniu tym na ławce trenerskiej gospodarzy zabrakło Kamila Twarzyńskiego, który w tygodniu poprzedzającym spotkanie został niespodziewanie odwołany przez zarząd klubu. Decyzja ta zaskoczyła wielu kibiców, tym bardziej, że drużyna nie notowała za jego kadencji zbyt wielu porażek i znajdowała się w czołówce tabeli. Kto zostanie nowym szkoleniowcem klubu z Nowogardu, powinniśmy dowiedzieć się w najbliższych dniach.

Kotwica II Kołobrzeg – Masovia Maszewo 14:1 (5:1)
Bramka: Pakul
Już drugiej tak rekordowej porażki w tym sezonie doznali piłkarze Masovii. W niedzielę beniaminek z Maszewa uległ na wyjeździe rezerwom Kotwicy Kołobrzeg aż 14:1. W składzie gospodarzy pojawiło się dziewięciu zawodników, którzy są w kadrze pierwszego zespołu na co dzień grającego w trzeciej lidze. Do przerwy miejscowi prowadzili 5:1, a jedyną bramkę dla Masovii strzelił przy stanie 4:0 Paweł Pakul. W drugiej połowie Kotwica dorzuciła jeszcze dziewięć goli i triumfowała 14:1.