KLASA OKRĘGOWA. Dwa zwycięstwa i porażka

Trzy punkty zainkasowały w mijający weekend drużyny Orła Łoźnica i Masovii Maszewo. Bez punktów z kolei powrócił z wyjazdu zespół OKS Center MD Goleniów.

OKS Center MD Goleniów uległ na wyjeździe Jantarowi Dziwnów 1:3

Iskra Golczewo - Orzeł Łoźnica 1:4 (0:0)
Bramki: Wiśniewski, Krawczyk, Kobielski, M. Borek.
Szóste zwycięstwo w sezonie na swoim koncie ma Orzeł. „Czarna Ełka” pokonała na wyjeździe outsidera rozgrywek Iskrę Golczewo 4:1. Niespodziewanie pierwsza połowa spotkania zakończyła się bezbramkowym remisem. Goście wynik meczu otworzyli w 50 minucie, kiedy na listę strzelców wpisał się Kamil Wiśniewski. Pięć minut później drugie trafienie dla Orła uzyskał Paweł Krawczyk. W 79 minucie gospodarze zdobyli bramkę kontaktową, jednak ostatnie zdanie należało do ekipy z Łoźnicy. W 90 minucie bramkę na 3:1 strzelił Tomasz Kobielski, a cztery minuty później wynik ustalił Maksymilian Borek.

Masovia Maszewo - Piast Chociwel 5:1 (5:1)
Bramki: Pustelnik – 4, Michalczyk.
Ostre strzelanie urządzili sobie piłkarze Masovii, którzy rozbili przed własną publicznością Piasta Chociwel 5:1. Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie spotkania. Czterokrotnie na listę strzelców wpisał się Pustelnik, a jedno trafienie dołożył Michalczyk. Goście jedynego gola strzelili przy stanie 3:0 dla miejscowych. Masovia zanotowała drugie zwycięstwo w sezonie i awansowała na 11. pozycję w tabeli.

Jantar Dziwnów - OKS Center MD Goleniów 3:1 (0:0)
Bramka:Walicki
W niedzielne przedpołudnie OKS zmierzył się na wyjeździe z Jantarem Dziwnów. Do przerwy kibice nie obejrzeli bramek. Na początku drugiej połowy gospodarze szybko zdobyli dwa gole (w 52 i 55 minucie). W 68 minucie bramkę kontaktową strzelił Adam Walicki, jednak ostatnie zdanie należało do miejscowych, którzy w końcowych fragmentach meczu ustalili wynik na 3:1.