KLASA OKRĘGOWA. Dwie drużyny zapunktowały

2023-10-16 6:31

OKS Center MD Goleniów z kompletem punktów, Orzeł Łoźnica z punktem po szalonym meczu, jedynie Masovia Maszewo doznała porażki w 10. kolejce klasy okręgowej.

Prawobrzeże Świnoujście - Orzeł Łoźnica 3:3 (3:0)
Bramki: Teofil, Ignasiak, Wiśniewski
To był szalony mecz z udziałem Orła. Ekipa z Łoźnicy po 6 minutach przegrywała na wyjeździe z Prawobrzeżem 0:2. Gdy w 69 minucie gospodarze podwyższyli prowadzenie na 3:0, wydawało się, że o punkty będzie ciężko. Orzeł zaczął jednak odrabianie strat w 71 minucie, kiedy to pierwsze trafienie przyjezdnym dał Damian Teofil. Dwie minuty później gola kontaktowego zdobył Mateusz Ignasiak. W końcówce spotkania bramkę na wagę remisu i punktu zaliczył Kamil Wiśniewski. Orzeł przegrywając 0:3, zdołał w 19 minut doprowadzić do wyrównania i wyrwać punkt z wydawałoby się przegranego spotkania. Łoźniczanie zajmują trzecią pozycję w tabeli z dorobkiem 23 punktów.

Masovia Maszewo - Gryf Kamień Pomorski 0:3 (0:2)
Wicelider rozgrywek okazał się za mocny dla beniaminka z Maszewa. Gryf był zdecydowanie lepszy, a wynik mógł być jeszcze wyższy. Masovia z dziewięcioma punktami plasuje się na 13 pozycji.

Dąbrovia Stara Dąbrowa - OKS Center MD Goleniów 0:2 (0:1)
Bramki: Orzechowski, Chorążewski
Cenne wyjazdowe zwycięstwo OKS z sąsiadem z ligowej tabeli. Ekipa z Goleniowa pokonała Dąbrovię 2:0. Gola w 26 minucie dla OKS strzelił Daniel Orzechowski,a wynik spotkania ustalił w 63 minucie Kamil Chorążewski. OKS z 13 punktami zajmuje ósme miejsce w ligowej tabeli.