KLASA OKRĘGOWA. Sensacja w Dębicach

2020-08-16 22:10

Skazany na porażkę Dąb Dębice sprawił dużą niespodziankę remisując z faworyzowaną Iskrą Golczewo.

W ten weekend piłkarze klasy okręgowej rozegrali trzecią kolejkę spotkań. W Dębicach po pierwszej bezbramkowej połowie, w drugiej goście uzyskali prowadzenie, jednak do remisu doprowadził Wojciech Trepkowski i dzięki temu Dąb wywalczył cenny punkt.
Drugie zwycięstwo w trzecim spotkaniu w sezonie odnotował Pomorzanin, który przed własną publicznością pokonał Mierzyniankę Mierzyn 2:0 po golach Bobrowskiego i Mykhailova. Nowogardzianie z siedmioma punktami na koncie zajmują czwarte miejsce w tabeli.
Nadal nie wiedzie się Orłowi Łożnica. W trzecim ligowym spotkaniu w sezonie ekipa z Łożnicy zanotowała trzecią porażkę. W meczu w Szczecinie pierwsza gola strzeliła Arkonia. W 75 minucie po zagraniu Adamskiego płaskim strzałem popisał się Damian Teofil doprowadzając do remisu. Niestety pięć minut później Orzeł stracił bramkę po zamieszaniu w polu karnym i za moment po kontrze trzeciego gola przegrywając ostatecznie 1:3