KLASA OKRĘGOWA. Trzy punkty Pomorzanina!

2021-10-11 5:30

Pomorzanin Nowogard odniósł skromne, ale cenne zwycięstwo pod wodzą tymczasowego trenera, kolejną porażkę odnotowała z kolei Masovia Maszewo. Zapraszamy na podsumowanie 9.kolejki w klasie okręgowej…

Masovia Maszewo - Jantar Dziwnów 1:2 (0:1)
Bramka: Pluta.
Ósmą w sezonie i czwartą z rzędu porażkę odniosła Masovia Maszewo w klasie okręgowej. W sobotnie popołudnie podopieczni Marcina Bąka ulegli Jantarowi Dziwnów 1:2. Dla gości było to pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w sezonie. Do przerwy przyjezdni prowadzili po golu strzelonym w 33 minucie spotkania. W drugiej połowie Jantar podwyższył prowadzenie w 60 minucie. Masovia odpowiedziała jedynie honorowym trafieniem Tomasza Pluty w końcówce meczu. Ekipa z Maszewa z dorobkiem trzech punktów zamyka ligową tabelę.

Pomorzanin Sławoborze – Pomorzanin Nowogard 0:1 (0:0)
Bramka: Mykhailov.
W meczu z Pomorzaninem Sławoborze drużynę poprowadził Marcin Skórniewski, który tymczasowo przejął rolę trenera pierwszego zespołu. Do przerwy w Sławoborzu był bezbramkowy remis. Gola na wagę trzech punktów dla Pomorzanina strzelił Igor Mykhailov, który w 62 minucie uderzeniem z rzutu wolnego pokonał bramkarza gospodarzy. Pomorzanin z 17 punktami na koncie plasuje się na czwartym miejscu w tabeli.