Kolejne poparcie dla jednego z kandydatów

2024-04-12 15:33
Sylwester Wasiak
2024-04-12 15:33

Robert Kuszyński, który zajął trzecie miejsce w wyborach samorządowych na burmistrza gminy Goleniów, oficjalnie ogłosił dziś poparcie w wyborczej dogrywce jednego z kandydatów.

Robert Kuszyński startujący w wyborach z Komitetu Wyborczego Wyborców Roberta Kuszyńskiego w wyścigu do fotela burmistrza zajął trzecie miejsce, zdobywając 1918 głosów (14,89%). Do drugiej tury wyborów na burmistrza Goleniowa przeszli Tomasz Banach i Krzysztof Sypień i właśnie tego ostatniego poparł R. Kuszyński.

- Bardzo serdecznie pragnę podziękować Państwu za udzielony głosy na członków komitetu Roberta Kuszyńskiego. Nadszedł czas drugiej tury. Przed nami decyzja kto będzie zasiadał w fotelu burmistrza gminy Goleniowa. My jako komitet wyborców Roberta Kuszyńskiego w drugiej turze popieramy kandydaturę Krzysztofa Sypienia, dlatego że jest to kandydat bezpartyjny, dlatego że jego program zbliżony do naszego programu no i przede wszystkim, że czas postawić na młodych i odświeżyć ten nasz Goleniów – oświadczył Robert Kuszyński.

R. Kuszyński zasiądzie w nowej Radzie Miejskiej w Goleniowie jako radny. Uzyskał ten mandat, zdobywając 328 głosów.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!