Koniec marzeń o awansie!?

2021-06-06 21:08

Zespół Pomorzanina Nowogard doznał drugiej z rzędu porażki i szanse awansu do IV ligi ma już iluzoryczne…

KLASA OKRĘGOWA
Grupa mistrzowska
Pomorzanin Nowogard - Arkonia Szczecin 2:3 (0:0)
Bramki: Kowalczyk (62), Batista (90)
Nowogardzianie ulegli wczoraj niespodziewanie Arkonii Szczecin przed własną publicznością. Do przerwy był bezbramkowy remis. W 52 minucie goście objęli prowadzenie, jednak dziesięć minut później do remisu doprowadził Kowalczyk. Kolejne dwa trafienia były autorstwa Arkonii, na co Pomorzanin odpowiedział tylko golem kontaktowym w doliczonym czasie gry Batisty. Pomorzanin po tej porażce traci już sześć punktów do liderującego Jezioraka (który ma rozegrany o jeden mecz mniej od nowogardzian) i szanse podopiecznych K. Twarzyńskiego na awans są już niestety iluzoryczne.

Sarmata Dobra - Dąb Dębice 7:0 (3:0)
Bolesna porażka zespołu z Dębic, który został rozgromiony przez Sarmatę w Dobrej aż 7:0. Dąb już w 5 minucie stracił pierwszego gola i szybko chciał doprowadzić do wyrównania, narażając się na groźne kontry. W efekcie Sarmata w końcowych fragmentach pierwszej połowy dorzucił jeszcze dwa trafienia. W drugiej połowie gospodarze kontrolowali mecz, skutecznie kontrując zespół Dębu i uzyskując jeszcze cztery trafienia.