Koronawirus w goleniowskim OPS i nie tylko...

2020-10-14 21:40
Sylwester Wasiak
2020-10-14 21:40

W Ośrodku Pomocy Społecznej  w Goleniowie stwierdzono zakażenie jednej osoby wirusem SARS-CoV-2. Dziś ponadto Sanepid poinformował o kolejnych dziewięciu zakażeniach koronawirusem w powiecie goleniowskim.

Jak poinformowały władze gminy Goleniów wynik pozytywny w OPS stwierdzono u jednej osoby. Siedem osób, które miały bezpośredni kontakt z osobą zakażoną, przebywa na kwarantannie do 15 października. Wszyscy czują się dobrze. Pozostali pracownicy pracują z zachowaniem aktualnych ograniczeń, nakazów i zakazów obowiązujących w związku z wystąpieniem zakażenia. 10 października została przeprowadzona dezynfekcja pomieszczeń Ośrodka, zgodnie z zaleceniem Powiatowej Stacji Sanitarno–Epidemiologicznej w Goleniowie.
Dziś ponadto Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Szczecinie poinformowała o kolejnych 9 zakażeniach koronawirusem w powiecie goleniowskim (młody mężczyzna, 3 mężczyzn i 4 kobiety w średnim wieku, starsza kobieta) . Nieoficjalnie sześć zakażeń stwierdzono w jednym z zakładów pracy.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!