Kronika policyjna

2023-02-10 5:30
Sylwester Wasiak
2023-02-10 5:30

Kolizja na ul. Sportowej oraz nietrzeźwa kobieta kierujący hulajnogą… zapoznajcie się z wydarzeniami z powiatu goleniowskiego!

Kolizja dwóch aut na ul. Sportowej
W środę 8 lutego około godz. 19:30, na ul. Sportowej w Goleniowie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów.
- Kierujący samochodem osobowym marki Seat nie zachował szczególnej ostrożności podczas włączania się do ruchu, w wyniku czego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i uderzył w kierującego samochodem osobowym marki Peugeot. Kierujący sprawdzeni pod kątem stanu trzeźwości, bez zastrzeżeń. W wyniku zdarzenia żadna osoba nie poniosła obrażeń – poinformowała nas st. sierż. Natalia Gogosza, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie.

Nietrzeźwa na hulajnodze
W niedzielę 5 lutego przed godziną 22 policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Goleniowie, podczas kontroli drogowej ujawnili, że 25- letnia mieszkanka powiatu goleniowskiego, kierowała hulajnogą elektryczną, będąc w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało 0,60 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Goleniowie.

Na zakazie
W środę 8 lutego w godzinach porannych policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego z Nowogardu zatrzymali w tym mieście 26-letniego mieszkańca powiatu goleniowskiego, który kierował motorowerem marki ZIPP pomimo zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, wydany przez Sąd Rejonowy w Goleniowie. Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Nowogardzie.

Pod wpływem za kółkiem
W poniedziałek 6 lutego po godzinie siódmej rano policjanci z Przybiernowa podczas kontroli drogowej ujawnili, że 63-letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego, kierował samochodem osobowym marki OPEL, będąc w stanie nietrzeźwości - 0,77 promila alkoholu w organizmie. Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Goleniowie.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!