Lider za mocny

2024-04-14 14:54

Zespół MKS Ina Goleniów przegrał wyjazdowy mecz z liderem IV ligi Wybrzeżem Rewalskim Rewal.

Biało-zieloni powalczyli jednak z faworytem, aplikując rywalom dwa gole. Co ciekawe na boisku w Niechorzu sztuka ta udała się w tym sezonie jeszcze tylko Bałykowi Koszalin.
Na pierwszego gola w tym spotkaniu kibice czekali do 32 minuty, kiedy to sędzia podyktował rzut karny dla miejscowych, a piłkarz Wybrzeża zamienił go na bramkę. Jeszcze przed przerwą ekipa z Rewala podwyższyła prowadzenie.
Początek drugiej połowy należał ponownie do lidera rozgrywek. Wybrzeże W 48 minucie i 53 minucie zdobyło dwie kolejne bramki i prowadziło już 4:0. W końcówce spotkania arbiter podyktował dwa rzuty karne (w 86 i 90 minucie) dla Iny po faulach na Mojsiewiczu. Pewnym egzekutorem jedenastek okazał się Banachewicz i mecz zakończył się rezultatem 4:2 dla gospodarzy.