Masovia zwycięska, Pomorzanin bliski dna

2022-05-01 15:36
Sylwester Wasiak
2022-05-01 15:36

Ważne i wysokie zwycięstwo zanotowali wczoraj piłkarze Masovii, którzy walczą o ligowy byt. Z kolei Pomorzanin Nowogard nie pojechał na mecz do Kamienia Pomorskiego i jest blisko dna ligowej tabeli.

Masovia Maszewo - Kotwica II Kołobrzeg 5:0 (2:0)
Bramki: Pluta – 3, Kubiak, Dębowczyk.
Ważne i okazałe zwycięstwo Masovii w walce o utrzymanie klasy okręgowej. Maszewiacy pokonali rezerwy Kotwicy 5:0 i awansowali na 12. pozycję w tabeli. Do przerwy Masovia prowadziła po golach Kubiak w 28 minucie i Dębowczyka w 31 minucie. W drugiej odsłonie spotkania klasycznego hattricka ustrzelił Tomasz Pluta i Masovia triumfowała 5:0.
- Bardzo chcieliśmy się zrewanżować Kotwicy za porażkę w Kołobrzegu (jesienią Masovia przegrała tam 14:1 – przyp.red.). Wyszliśmy bardzo zmotywowani na to spotkanie, co zaowocowało strzeleniem pięciu goli, choć przy lepszej skuteczności mogliśmy zamknąć mecz już w pierwszej połowie. Najważniejsze dla nas są jednak trzy punkty i walka do końca sezonu o utrzymanie – powiedział po spotkaniu Marcin Bąk, szkoleniowiec Masovii.

Gryf Kamień Pomorski – Pomorzanin Nowogard 3:0 – walkower.
Pomorzanin Nowogard nie pojechał na mecz do Kamienia Pomorskiego, oddając spotkanie walkowerem.
- Pomorzanin Nowogard nie stawi się na dzisiejszy mecz, przez to, że nie jest w stanie zebrać siedmiu zawodników wymaganych do gry. Informację potwierdził Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej. Oznacza to, że Gryfiarze wygrywają walkowerem. Oczywiście, naszym zawodnikom uzyskane w ten sposób 3 punkty nie dają satysfakcji, ponieważ byli oni - w przeciwieństwie do drużyny z Nowogardu - gotowi rozegrać dzisiejszy mecz – poinformował klub z Kamienia Pomorskiego.

 

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!