Mieszkanki naszego powiatu walczą o tytuł najpiękniejszych w województwie!

2023-05-23 21:41
Sylwester Wasiak
2023-05-23 21:41

Karolina Kwiecień - mieszkanka Goleniowa i Oliwia Filter - mieszkanka Maszewa, walczą o tytuł Miss Województwa Zachodniopomorskiego 2023 oraz Miss Nastolatek Województwa Zachodniopomorskiego 2023. Wszystko zależy od liczby głosów.

 

Kandydatka, która uzyska największą ilość głosów otrzyma: tytuł Miss Województwa/Nastolatek Internautów Woj. Zachodniopomorskiego 2023 , awans do finałowej dziesiątki (TOP10) podczas gali finałowej oraz przepustkę do ogólnopolskiego etapu Polska Miss.
Co mówią o udziale w tej imprezie finalistki konkursu pochodzące z powiatu goleniowskiego?

Karolina Kwiecień (Finalistka Miss Województwa Zachodniopomorskiego 2023)
- Do udziału w konkursie głównie namawiali mnie przyjaciele i rodzina. Postanowiłam spróbować i sprawdzić swoje możliwości. Mam nadzieję, że udział w konkursie otworzy mi nową ścieżkę w modelingu, promując naturalne piękno. Rozpoczęło się głosowanie internautów, dzięki któremu będę mogła dostać się do konkursu ogólnopolskiego Polska Miss oraz zdobyć tytuł Miss Internautów. Zamierzam wiązać z tym swoją przyszłość oraz uczestniczyć w różnych konkursach piękności. Wzięcie udziału w takim wydarzeniu jest dla mnie czymś nowym i pozwala mi na zdobycie cennego doświadczenia. Jest okazja do poznania nowych ludzi i pokazania siebie taką, jaką jestem. Chciałabym zachęcić państwa do wsparcia mnie poprzez oddanie głosu, za co z góry serdecznie dziękuję.

Oliwia Filter (Finalistka Miss Nastolatek Województwa Zachodniopomorskiego 2023)
- Biorąc udział w konkursie Miss Zachodniopomorskiego myślałam o tym , że jest to dla mnie nowe doświadczenie i fajna przygoda. Dostając się do finału zdałam sobie sprawę , że czuje się dobrze przed obiektywem i jest to szansa na nowe możliwości w tej branży. Dla tych ,którym podoba się mój wizerunek zachęcam do wspierania mnie i oddania swojego głosu ,który będzie dla mnie dużą otuchą przed finałem.

Szczegóły głosowania: KAROLINA KWIECIEŃ (kliknij TUTAJ) , OLIWIA FILTER (kliknij TUTAJ)

Finałowa gala odbędzie się w piątek 26 maja w Courtyad by Marriott Szczecin City.

 

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!