„Mission: Impossible” Iny Goleniów

2024-04-13 9:26
Sylwester Wasiak
2024-04-13 9:26

Przed nami kolejna seria spotkań ligowych. Piłkarzy Iny Goleniów czeka bardzo ciężki mecz na boisku lidera IV ligi. W klasie okręgowej dojdzie do derbów powiatu goleniowskiego.

IV LIGA
Piłkarze MKS Ina Goleniów zagrają dziś na wyjeździe z liderem rozgrywek Wybrzeżem Rewalskim Rewal. Drużyna rywali jest w tym sezonie niepokonana na własnym boisku, gdzie odniosła komplet 11 zwycięstw, strzelając rywalom 44 gole (najwięcej w lidze obok Gwardii Koszalin) oraz tracąc najmniej goli – tylko 6. Podopiecznych Mariusza Bernacha czeka zatem zadanie z rodzaju „Mission: Impossible”. Piłka nożna bywa jednak nieprzewidywalna i na to liczą kibice biało-zielonych.

KLASA OKRĘGOWA
W klasie okręgowej dojdzie do derbów powiatu goleniowskiego, w których OKS podejmie Masovię Maszewo. Jesienią w Maszewie lepszy okazał się OKS, zwyciężając 1:0. Czy Masovia zrewanżuje się za tę porażkę? Jak do w derbach bywa, emocji z pewnością nie zabraknie.
Nie dojdzie do skutku mecz Sparty Gryfice z Orłem Łoźnica. Jak poinformował Wydział Rozgrywek Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej w związku z informacją podaną przez klub Orzeł Łożnica, ten mecz został odwołany. Ostateczna decyzja w sprawie zawodów zostanie podjęta w przyszłym tygodniu.

Plan gier na weekend:

13 kwietnia (sobota)
IV LIGA
Godz. 13:00: Wybrzeże Rewalskie Rewal - Ina Goleniów
KLASA OKRĘGOWA
Godz. 16:30: OKS Center MD Goleniów - Masovia Maszewo
KLASA A
Grupa 1
Godz. 15:00: Pomorzanin Przybiernów - Promień Mosty
Godz. 19:00: Hanza Goleniów - Korona Stuchowo

14 kwietnia (niedziela)
KLASA A
Grupa 1
Godz. 11:30: Dąb Dębice - Leśnik Kliniska
Godz. 12:30: Pionier Żarnowo - LZS Błękitni Trzygłów

 

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!