„Na wieki wieków rock'n'roll”

2023-11-26 10:07
Sylwester Wasiak
2023-11-26 10:07

Pod takim hasłem w piątkowy wieczór po pięciu latach przerwy zorganizowana została impreza muzyczna w Domu Kultury „Słowianin” w Szczecinie. W tym wydarzeniu wzięli udział również mieszkańcy powiatu goleniowskiego.

Po kilkuletnim remoncie i przebudowie w piątek oficjalnie otwarto ponownie legendarny „Słowianin”.
- To było świetne wydarzenie, w którym wzięło udział mnóstwo osób, które spędziły lat w Słowianinie na koncertach. Koncert otwarcia był z urozmaiconą muzyką, a więc każdy znalazł coś dla siebie od szant po metal. W mojej ocenie Słowianin jest bardzo potrzebny dla ludzi ze Szczecina i okolic dlatego cieszę się, że po tak długiej przerwie wznowił swoją działalność – powiedział nam goleniowianin Krzysztof Winiarski.

Na piątkowej imprezie pod hasłem „Na wieki wieków rock'n'roll” sala koncertowa pękała w szwach. Na scenie zaprezentowały się szczecińskie zespoły, a w przerwach było wiele opowieści i anegdot dotyczących tej instytucji.

Kolejne imprezy, jakie są planowane w „Słowianinie” to 30 listopada Festiwal Komedii „Szpak”, a 10 grudnia koncert pod hasłem „Wolność Kocham i Rozumiem” z udziałem Chłopców z Placu Broni i Dr. Misio.

 

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!