Nowa Biedronka będzie nie do poznania! (FOTO)

2020-10-21 15:50
Sylwester Wasiak
2020-10-21 15:50

Znamy szczegóły związane z rozpoczętym remontem dyskontu spożywczego Biedronka w Goleniowie przy ul. Puszkina. Klienci nie poznają sklepu po zmianach...

Od poniedziałki 19 października sklep jest już zamknięty, a dziś parking został ogrodzony i prace ruszyły już na dobre. Wiemy jakie zmiany nastąpią w tym sklepie.
- Ich celem jest podniesienie komfortu zakupów oraz dostosowanie sklepu do standardów aktualnie obowiązujących w sieci Biedronka – informuje Jakub Kluczyński, starszy menedżer sprzedaży w sieci Biedronka. - Po zakończonej modernizacji w sklepie o powierzchni sali sprzedaży ok. 620 m2 zostaną wydzielone nowe wygodne strefy, np. z pieczywem, owocami i warzywami oraz kosmetykami, a także moduły z artykułami promocyjnymi. Zastosowane zostaną także nowe rozwiązania ekologiczne: oszczędzające energię oświetlenie LED oraz chłodnie obsługiwane gazem CO2. Do dyspozycji klientów zostaną oddane cztery kasy tradycyjne i trzy samoobsługowe stanowiska kasowe. Otwarcie sklepu planowane jest w pierwszej połowie grudnia br. Tymczasem zapraszamy klientów do drugiego sklepu sieci Biedronka w Goleniowie – przy ul. Dworcowej 9, którego pracę wspiera personel obecnie remontowanej placówki – informuje J. Kluczyński.

Poniżej przykładowe zdjęcia pokazujące, jak wyglądają sklepy Biedronka po remoncie:

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!