Odbiór świadectw w dobie pandemii

2020-05-03 6:30
Sylwester Wasiak
2020-05-03 6:30

Od poniedziałku 4 maja tegoroczni abiturienci Zespołu Szkół nr 1 w Goleniowie będą mogli według ustalonych zasad odebrać indywidualnie świadectwa.

Rok szkolny zakończył się dla nich w piątek 24 kwietnia. Tego dnia podczas tradycyjnych uroczystości przekazane zostałyby świadectwa. Niestety pandemia koronawirusa spowodowała, że do tego nie doszło. Ministerstwo Edukacji Narodowej zaleciło poszczególnym dyrektorom placówek określić, w jaki sposób dojdzie do przekazania świadectw. Jak to będzie wyglądało w Zespole Szkół nr 1 w Goleniowie?
- W tym roku w związku z ograniczeniem funkcjonowania szkoły nie odbędą się tradycyjne uroczystości pożegnania tegorocznych absolwentów. Świadectwa są gotowe do wydania. Odbiór świadectwa ukończenia szkoły przez tegorocznych absolwentów zaplanowaliśmy w dniach 04-08 maja 2020r. w budynku przy ulicy Niepodległości 1. Świadectwa oraz inne dokumenty będą odbierane indywidualnie przez każdego abiturienta z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i według ustalonego harmonogramu. Osoby, które nie odbiorą świadectw ukończenia szkoły we wskazanym terminie, będą to również mogły uczynić po wcześniejszym umówieniu się na konkretny termin telefonicznie lub przez e-mail w sekretariacie szkoły przy ulicy Niepodległości 1. Zaledwie kilkoro uczniów z grona tegorocznych abiturientów zgłosiło potrzebę i odebrało skan świadectwa drogą elektroniczną – poinformowało nas kierownictwo goleniowskiego Zespołu Szkół nr 1.

 

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!