Oni się nie zatrzymują!

2023-04-29 17:17
Sylwester Wasiak

Zespół MKS Ina Goleniów odniósł dziś kolejne wysokie zwycięstwo i jest na „autostradzie” w kierunku powrotu do IV ligi.

Podopieczni Mariusza Bernacha zgodnie z planem pokonali niżej notowany zespół Prawobrzeża Świnoujście 6:1. Trzy punkty zainkasowane i kolejne sześć trafień po stronie zdobytych goli. Klasa okręgowa to z pewnością nie jest miejsce dla biało-zielonych. Zawodnicy Iny rozpoczęli strzelanie w 10 minucie, a wynik spotkania otworzył niezawodny Banachewicz. Później kibice długo czekali na kolejne trafienie, bo dopiero przed przerwą prowadzenie podwyższył Kurtanidze. Druga połowa była już bardziej okazała. W 47 minucie trzeciego gola dla biało-zielonych strzelił Bulanda. W 62 minucie pewnie jedenastkę wykorzystał Szymfeld, a kolejne dwa trafienia padły łupem Michała Łukasiaka. Gości stać było na honorowe trafienie w końcówce spotkania. Ina pewnie prowadzi w ligowej tabeli.
Druga z naszych ekip grających w klasie okręgowej – Orzeł Łoźnica odniósł cenne zwycięstwo, na wyjeździe pokonując Mewę Resko 1:0 po golu Mikołaja Bobrowskiego.