PIŁKARSKA SOBOTA. Jest szansa na komplet zwycięstw

2023-11-17 10:03
Sylwester Wasiak
2023-11-17 10:03

MKS Ina Goleniów oraz KS Orzeł Łoźnica powalczą o powrót na zwycięską ścieżkę, a OKS Center MD Goleniów oraz Masovia Maszewo o podtrzymanie zwycięskiej passy.

IV LIGA
W miniony weekend Gwardia Koszalin przerwała zwycięską serię biało-zielonych. Trzeba jednak przyznać, że Ina zmierzyła się na wyjeździe z jednym z faworytów do awansu do III ligi, więc przegrana 0:2 po dwóch rzutach karnych nie jest żadną tragedią. W sobotę będzie okazja do poprawy humorów i odnotowania zwycięstwa. Do Goleniowa zawitają rezerwy Błękitnych Stargard. Goście znajdują się niżej w ligowej tabeli, choć do tej pory więcej punktów zdobyli na wyjeździe, niż u siebie, co powinno być przestrogą dla Iny. Podopieczni Mariusza Bernacha, jeśli nie zlekceważą przeciwnika, powinni pokusić się o punkty.

KLASA OKRĘGOWA
Ekipa Orła Łoźnica po derbowej przegranej z OKS będzie mogła zrehabilitować się już w nadchodzący weekend przed własną publicznością w konfrontacji z Dąbrovią Stara Dąbrowa. Rywale słabo prezentują się na wyjazdach, więc każdy inny wynik niż trzy punkty dla miejscowych będzie sensacją.
Masovia stanie przed szansą drugiej z rzędu wygranej. Maszewiacy zmierzą się na wyjeździe z outsiderem rozgrywek Iskrą Golczewo, która jeszcze nie odniosła zwycięstwa. Z drugiej strony ekipa z Golczewa przed tygodniem ugrała pierwszy punkt w sezonie, na wyjeździe remisując sensacyjnie z Prawobrzeżem. Zapowiada się ciekawy mecz, Masovia jest jednak faworytem do zgarnięcia pełnej puli.
OKS Center MD Goleniów zagra na wyjeździe ze Światowidem. Ekipa z Łobza przeciętnie prezentuje się w tym sezonie, a OKS opromieniony derbowym zwycięstwem powinien powalczyć o komplet punktów w tym spotkaniu.

Zestaw par z udziałem ekip z powiatu goleniowskiego w nadchodzący weekend:
18 listopada (sobota)
IV LIGA
Godz. 12:00: Ina Goleniów - Błękitni II Stargard
KLASA OKRĘGOWA
Godz. 12:00: Orzeł Łoźnica - Dąbrovia Stara Dąbrowa
Godz. 13:00: Iskra Golczewo - Masovia Maszewo
Godz. 14:00: Światowid 63 Łobez - OKS Center MD Goleniów

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!