Piłkarski weekend. Hit w Trzebiatowie

2022-04-01 19:46
Adam Litwinowicz
2022-04-01 19:46

W najbliższą sobotę i niedzielę do rywalizacji przystąpią piłkarze z naszego regionu w ramach rozgrywek ligi okręgowej. Bardzo ciekawy mecz zapowiada się w Trzebiatowie.

W sobotę o godzinie 12:00 w Płotach miejscowa Polonia zmierzy się z wiceliderem tabeli Gryfem Kamień Pomorski. Będzie to bardzo ważny mecz dla obu zespołów. Gryf musi wygrać, aby liczyć się w walce o awans. Polonia również, aby zapewnić sobie bezpieczne miejsce w „górnej” części tabeli. O godzinie 14:00 w Gryficach miejscowa Sparta zmierzy się z Pomorzaninem Nowogard, drużyną, która przeżywa trudne chwile w ligowych rozgrywkach. Podopieczni Marcina Kańczuckiego zapewne będą chcieli się zrehabilitować za poprzednią porażkę przed własną publicznością.


W niedzielę o godzinie 11:00 w Trzebiatowie rozpocznie się hit kolejki. Na stadionie przy ulicy Sportowej rozegrane zostaną derby powiatu. Miejscowa Rega Trzebiatów podejmować będzie sąsiadów z Rewala. Aktualnie Rega to trzecia drużyna w tabeli, Wybrzeże Rewalskie Rewal, to lider. Zapowiada się zatem bardzo ciekawe widowisko.

Komentarze (1)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

VHS

odpowiedz
01.04.2022 21:22

Emocje jak na stypie. Brawo 🤣🤣👋👋👋👋👋