Pogrom w A klasie! Dąb Dębice zwycięża 13:0!

2021-11-16 15:16

Za nami kolejna seria spotkań w rozgrywkach A klasy. Wysokie zwycięstwo odniósł Dąb Dębice, zmiana lidera nastąpiła w grupie 1, a dwa spotkania z udziałem naszych drużyn w grupie 3 się nie odbyły. Zapraszamy na relację z rozgrywek A klasy.

GRUPA 1
Błękitni Trzygłów - Pomorzanin Przybiernów 0:1
Bramki:Bartusiak
Cenne zwycięstwo Pomorzanina na wyjeździe. Ekipa z Przybiernowa pokonała Błękitnych Trzygłów po „złotym golu” Macieja Bartusiaka w 72 minucie. Pomorzanin zajmuje piąte miejsce w tabeli i ma 20 punktów na swoim koncie.

Orzeł Łoźnica - Jastrząb Łosośnica 1:1
Bramki: Teofil.
Mecz na szczycie ligowej tabeli na remis, a wynik rozstrzygnięty został w dwie minuty na początku drugiej części spotkania. W 49 minucie miejscowi objęli prowadzenie, a minutę później do remisu doprowadził Damian Teofil. Więcej goli już nie padło i obie drużyny podzielił się punktami. Orzeł po tym remisie stracił pozycję lidera i spadł na drugie miejsce w ligowej tabeli.

Zalew Stepnica - Bizon Cerkwica 0:5
Niespodzianka w Stepnicy. Zajmujący ostatnie miejsce w tabeli Bizon Cerkwica pokonał miejscowy Zalew, odnosząc pierwsze zwycięstwo w sezonie. Do przerwy przyjezdni prowadzili 3:0,w drugiej połowie dorzucili jeszcze dwa trafienia i było po meczu. Zalew z 10 punktami na koncie zajmuje dziesiątą pozycję w ligowej tabeli.

Pionier Żarnowo - Znicz Wysoka Kamieńska 4:0
Bramki: Komenda, Kozłowski, Kowalewski, Dębowski.
Lider ponownie jest w Żarnowie. Tamtejszy Pionier pewnie pokonał Znicz Wysoką Kamieńską 4:0 i wobec remisu Orła Łoźnica, powrócił na fotel lidera tej grupy. Do przerwy Pionier prowadził 2:0 po golach Michała Komendy i Dariusza Kozłowskiego. W drugiej odsłonie spotkania dla miejscowych bramki strzelili jeszcze Grzegorz Kowalewski i Mariusz Dębowski.

GRUPA 2
WODR Barzkowice - Dąb Dębice 0:13
Bramki: Teodorczyk – 3, Antys - 2, Majdański – 2, Raczyński, Kubiak, Zawilski, Radawiec, Retmańczyk, gol samobójczy.
Ostre strzelanie urządzili sobie zawodnicy Dębu Dębice, którzy na wyjeździe rozbili WODR Barzkowice aż 13:0. Do przerwy goście prowadzili 5:0, a w drugiej połowie dorzucili jeszcze osiem trafień i było po meczu. Klasycznego hattricka w tym spotkaniu ustrzelił Michał Teodorczyk. Dąb jest liderem tabeli grupy 2.

GRUPA 3
Hanza Goleniów - Leśnik Kliniska 0:2
Bramki: Rybak -2.
O losach spotkania zdecydowało ostatnie dziesięć minut spotkania derbowego pomiędzy Hanzą i Leśnikiem. Oba gole dla ekipy z Klinisk strzelił Artur Rybak. Pierwsze trafienie zaliczając w 80 minucie, a drugie, w doliczonym czasie gry. Leśnik jest ósmy w tabeli, a Hanza plasuje się na dziesiątym miejscu.