Pomorzanin i Masovia bez punktów

2022-04-11 6:50

Pomorzanin Nowogard przegrał z niżej notowanym Ikarem Krosino, a Masovia uległa na wyjeździe Mewie Resko. To nie był udany weekend naszych drużyn.

Pomorzanin Nowogard – Ikar Krosino 0:2 (0:0)
Ekipa Pomorzanina przegrała z sąsiadem w ligowej tabeli również walczącym o utrzymanie w lidze - Ikarem Krosino. Goście przyjechali na ten mecz w okrojonym składzie, a i tak wywieźli komplet punktów. Zespół Ikara obie bramki zdobył w drugiej części spotkania w 65 i 73 minucie. Po tym meczu rywale przeskoczyli Pomorzanina w tabeli. Nowogardzianie obecnie plasują się na 14. pozycji w tabeli.

Mewa Resko – Masovia Maszewo 5:1 (2:0)
Bramka: Pakul.
Zespół Masovii Maszewo uległ wysoko na wyjeździe Mewie Resko, która w tym sezonie punkty zdobywa głównie na własnym boisku. Gospodarze już do przerwy prowadzili 2:0. W drugiej połowie nadzieje Masovii na korzystny wynik na chwilę przywrócił Paweł Pakul, który zdobył gola kontaktowego uderzeniem bezpośrednio z rzutu wolnego. Niestety później bramki strzelali tylko miejscowi, którzy ostatecznie triumfowali 5:1. Masovia obecnie zajmuje 12. miejsce w ligowej klasyfikacji.