Pomorzanin zwycięski, Masovia z kolejną przegraną!

2021-09-20 20:53
Sylwester Wasiak

Zespół Pomorzanina Nowogard w derbowym pojedynku z sąsiadem zza miedzy, więc Polonią zainkasował pewne trzy punkty. Kolejną porażkę na swoim koncie odnotowała Masovia.

Pomorzanin Nowogard - Polonia Płoty 3:0 (2:0)
Bramki: Mykhailov – 2, Ława.
Pomorzanin w derbowym pojedynku z rywalem zza miedzy – Polonią Płoty okazał się lepszy, notując czwarte zwycięstwo w sezonie i podtrzymując tym samym miano jedynej niepokonanej drużyny w lidze. Podopieczni Kamila Twarzyńskiego do przerwy prowadzili już 2:0,a ostatecznie triumfowali 3:0. Dwa gole dla zwycięzców strzelił powracający do strzeleckiej formy Igor Mykhailov, a jedno trafienie zaliczył niezawodny Karol Ława. Pomorzanin po sześciu kolejkach zajmuje trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 14 punktów i traci jeden punkt do liderującego Gryfa Kamień Pomorski.

Wybrzeże Rewalskie Rewal - Masovia Maszewo 4:1 (2:0)
Bramka: Kubiak.
Beniaminek z Maszewa uległ tym razem wiceliderowi tabeli – ekipie Wybrzeża Rewalskiego. Do przerwy faworyzowani gospodarze prowadzili 2:0. W drugiej odsłonie meczu dorzucili jeszcze dwie bramki i kontrolowali przebieg spotkania. Masovia honorowego gola zdobyła w ostatniej akcji meczu. Efektowną bramkę bezpośrednio z rzutu rożnego strzelił Kubiak. Po 6. kolejkach Masovia z dorobkiem trzech punktów zamyka ligową tabelę.