Potrzebują wsparcia z trybun!

2023-02-09 9:45
Sylwester Wasiak
2023-02-09 9:45

Od najbliższego piątku do niedzieli siatkarze SGS Goleniów będą walczyli o tytuł mistrzów województwa w kategorii kadet. Trener drużyny Sebastian Zaremba apeluje do kibiców i zaprasza na profesjonalnie przygotowany turniej!

Finał Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego kadetów rozegrany zostanie w hali OSIR przy ul. Szarych Szeregów w Goleniowie od piątku 10 lutego do niedzieli 12 lutego. W turnieju oprócz gospodarzy SGS zagrają także UKS OPP Powiat Kołobrzeski, STS KOSPEL/SP 18 Koszalin i UKS Błyskawica StalPro Szczecin.
- W rundzie zasadniczej drużyny prezentowały bardzo wysoki i wyrównany poziom, a SGS zajął drugie miejsce. Przed turniejem finałowym każdy zespół ma wyrównane szanse na awans do ćwierćfinału Mistrzostw Polski, a do dalszych rozgrywek przechodzą trzy najlepsze zespoły województwa. Turniej jest profesjonalnie przygotowany z obsadą DJ i spikera. Zespół SGS ma duże szanse na awans i bardzo potrzebuje pomocy ze strony trybun – mówi Sebastian Zaremba, trener zespołu kadetów Stowarzyszenia Goleniowskiej Siatkówki.
Szczegółowy plan gier na grafice poniżej:

 

Komentarze (1)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Mieszkaniec Szczecina

odpowiedz
09.02.2023 23:24

E tam i tak Szczecin wygra <3