Powrót do dawnych lat. Niezwykły koncert w Herbowej [ZAPROSZENIE]

2022-06-07 19:29
Karol Szumny
2022-06-07 19:29

16 lipca w restauracji „Herbowa” w Golczewie odbędzie się koncert z okazji 10-lecia klubu. Wystąpią: Adam Nowak – gitarzysta, autor tekstów, wokalista i lider zespołu „Raz, Dwa, Trzy”; Karim Marusewicz z zespołu Voo Voo oraz Jarek Treliński (zespół Raz, Dwa, Trzy).

Adam Nowak to wyjątkowa postać na polskiej scenie muzycznej. Laureat dwóch złotych i pięciu platynowych płyt, a także siedmiu Fryderyków m.in. w kategoriach „Album roku”, „Piosenka roku” i „Autor roku”. W 2005 roku otrzymał nagrodę im. Jacka Kaczmarskiego za całokształt twórczości.

Z grupą „Adam Nowak i Akustyk Amigos” wokalista wyrusza w nową muzyczną podróż zainspirowaną połączeniem doświadczeń muzyków. Na linii zarówno artystycznego, jak i towarzyskiego porozumienia, powstał autorski projekt Adama Nowaka, będący kwintesencją zamiłowania twórcy do akustycznych aranżacji i kameralnej oprawy koncertów na żywo. Są to zawsze bliskie spotkania z publicznością, pozbawione sztywnych ram i pełne improwizacji.

Oprócz autorskiego repertuaru można będzie również usłyszeć kompozycje wybitnych polskich autorów: Marka Grechuty, Wojciecha Młynarskiego czy Zbigniewa Herberta.

Koncert odbędzie się niemal równo po 10 latach od występu zespołu „Indios Bravos”, który zapoczątkował serię wydarzeń muzycznych w Herbowej. Od tego czasu w Herbowej grali tacy muzycy, jak m.in.: Stanisław Soyka, Zbigniew Wodecki, Martyna Jakubowicz, Grażyna Łobaszewska, Kamil Bednarek, O.S.T.R., Pokahontaz, Sebastian Riedel czy Marek Piekarczyk.

Koncert zespołu odbędzie się 16 lipca (sobota) o godzinie 20:00 w Herbowej. Bilety w cenie 70 zł.

Komentarze (3)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Cudownie

odpowiedz
08.06.2022 18:02

Cudowna wiadomość. Wreszcie trochę pezyjemnosci. Pozdrawiam cieplutko organizatorow.

Stanisław 225

odpowiedz
08.06.2022 10:52

Ciekawe gdzie są bo pandemia nadal jest a zakażenia trzeba mnożyć razy dziesięć. Pozdrawiam

Yffyhc

odpowiedz
08.06.2022 10:53

A gdzie maseczki bo żakażenia koronawirusem trzeba mnożyć razy dziesięć