Przed nami derbowa sobota!

2023-05-05 5:50

Lider klasy okręgowej MKS Ina Goleniów podejmie przed własną publicznością zespół Orła Łoźnica. Kto wygra mecz?

Jesienią w pierwszym spotkaniu obu ekip górą był zespół Orła, który zwyciężył 3:2. Wówczas pierwsi na prowadzenie wyszli goście po golu Bulandy w 5 minucie, dwie minuty później wyrównał Listkiewicz. Jeszcze przed przerwą Orzeł wyszedł na prowadzenie po celnym trafieniu Adamskiego, jednak w 55 minucie do remisu doprowadził Winogrodzki. Gola na wagę zwycięstwa dla ekipy z Łoźnicy strzelił w 79 minucie były Jarząbek. Aktualnie Ina prowadzi w ligowej tabeli z dorobkiem 66 punktów. Orzeł jest na piątym miejscu i ma 44 oczka na swoim koncie. Faworytem są gospodarze, choć jak to bywa w derbach, wynik zawsze jest sprawą otwartą.