Punkt Orła, przegrana Dębu

2021-05-16 16:27

Duży niedosyt pozostał po meczach obu naszych drużyn walczących w grupie spadkowej klasy okręgowej.

Dąb prowadził do przerwy, jednak wystarczył kwadrans na początku drugiej połowy, by losy meczu się odwróciły. Z kolei Orzeł przeważał do przerwy, stwarzając sporo sytuacji, z których wykorzystał tylko jedną. Zapraszamy na relację ze spotkań...

Dąb Dębice - KS Fala Międzyzdroje 1:3 (1:0)
Bramka: Trepkowski.
Do przerwy Dąb prowadził 1:0 po golu strzelonym przez Wojciecha Trepkowskiego. Niestety po rozpoczęciu drugiej połowy piłkarze gospodarzy najwyraźniej myślami pozostali w szatni. W ciągu kwadransa dębiczanie stracili dwa gole. Goście ustalili wynik meczu strzelając trzecią bramkę w doliczonym czasie gry.

Wicher Brojce - Orzeł Łożnica 1:1 (1:1)
Bramka: Ignasiak.
W 15 minucie spotkania gospodarze po składnej akcji objęli prowadzenie. Od tego inicjatywę przejęli zawodnicy Orła, stwarzając kilka doskonałych okazji, z których wykorzystali tylko jedną. W 22 minucie Ignasiak po podaniu Teofila zdobył wyrównującą bramkę. Pięć minut wcześniej Orzeł także pokonał bramkarza Wichra, jednak sędzia dopatrzył się spalonego. W drugiej połowie gole już nie padły i spotkanie zakończyło się remisem.
- Pozostał lekki niedosyt. Brak odpowiedniej skuteczności w pierwszej połowie nie pozwolił nam wygrać tego spotkania – powiedział Marek Wolański, kierownik Orła Łoźnica.