Rekord dobowy zakażeń i kolejka do testowania!

2020-10-22 11:51
Katarzyna Adamiak
2020-10-22 11:51

Rośnie liczba osób zakażonych koronawirusem w powiecie goleniowskim. Przed punktem poboru wymazów w Goleniowie dziś rano długa kolejka! 

Rośnie liczba osób zakażonych koronawirusem w powiecie goleniowskim. Przed punktem poboru wymazów w Goleniowie dziś rano długa kolejka!

Sytuacja niestety wciąż się pogarsza. Dziś Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Szczecinie poinformowała o kolejnych osobach zakażonych koronawirusem. W powiecie goleniowskim odnotowano 18 osób (1 młoda kobieta, 9 kobiet w średnim wieku, 2 starsze kobiety, 4 mężczyzn w średnim wieku, 2 starszych mężczyzn).

Przed punktem poboru wymazów w celu testowania na COVID-19 znajdującym się przy Szpitalnym Centrum Medycznym w Goleniowie ustawiła się rano kolejka aut z osobami poddającymi się testom.

Dziś w województwie zachodniopomorskim odnotowano 515 nowych przypadków zakażeń. Zmarło minionej doby 8 osób: Mężczyzna l. 54 z Koszalina hospitalizowany w Szpitalu Wojewódzkim w Koszalinie Kobieta l. 76 z pow. kołobrzeskiego hospitalizowana w SPWSZ w Szczecinie Mężczyzna l. 81 z pow. kołobrzeskiego hospitalizowany w SPWSZ w Szczecinie Mężczyzna l. 97 ze Szczecina hospitalizowany w SPWSZ w Szczecinie Mężczyzna l. 42 z pow. wałeckiego hospitalizowany w SPSK nr 2 w Szczecinie Kobieta l. 65 ze Szczecina hospitalizowana w SPWSZ w Szczecinie Mężczyzna l. 49 ze Szczecina hospitalizowany w SPWSZ w Szczecinie Mężczyzna l. 60 z pow. szczecineckiego hospitalizowany w 107 Szpitalu Wojskowym w Wałczu

Komentarze (1)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Mmm

odpowiedz
22.10.2020 12:00

Ile trzeba zapłacić za taki test ? Platnosc odbywa się od razu czy jak to ? Z partyzanta mnie przyjmą? Jakos malo informacji na taki wazny temat.