Rekordziści weekendu

2021-07-12 15:49
Sylwester Wasiak
2021-07-12 15:49

Ponad dwa promile alkoholu w organizmie mieli zatrzymani za jazdę pod wpływem kobieta i mężczyzna….

W miniony weekend mundurowi na terenie powiatu goleniowskiego zatrzymali trzech nietrzeźwych kierujących. Niechlubnym rekordzistą weekendu został 29-letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego, który wpadł wczoraj w godzinach wieczornych w Niewiadowie. Policjanci z goleniowskiej drogówki zostali tam wezwani do obsługi zdarzenia drogowego, a w trakcie okazało się, że wspominany mężczyzna prowadził pojazd, mając w organizmie 2,58 promila alkoholu (1,29 mg/l).
Również wczoraj przed godziną 17 w Czarnogłowach na ul. Lipowej zatrzymana została 43-letnia kobieta, która jechała rowerem, znajdując się pod wpływem alkoholu. W tym przypadku badanie wykazało 2,24 promila alkoholu (1,12 mg/l).
Trzeci przypadek nietrzeźwego kierującego z minionego weekendu pochodzi z soboty 10 lipca. Tuż przed północą na ul. Nowogardzkiej w Goleniowie patrol drogówki zatrzymał do kontroli samochód osobowy. Jak się po chwili okazało, kierujący autem 29-letni obywatel Ukrainy był pod wpływem alkoholu. Alkomat wskazał na 1,94 promila alkoholu (0,97mg/l).
We wszystkich wymienionych przypadkach postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!