Rewelacyjny występ Panter! (FOTO)

2021-10-18 22:29

Kilkanaście medali wywalczyli reprezentanci klubu BJJ Panther Nowogard na XVII Mistrzostwach Polski!!!

ZDJĘCIE 1 z 14

Jak poinformowali działacze tego klubu skupiającego miłośników brazylijskiego jiu-jitsu, tytuły Mistrzów Polski w Warszawie wywalczyli Piotr Białek czarne pasy masters +100,5 kg, Bartosz Cieślewicz, adult niebieskie pasy +88,3 kg, Nadia Ninard młodziczki +66 kg oraz Bartosz Olszewski, który w finale pokonał klubowego kolegę Marcela Białka.
Srebrne medale Mistrzostw Polski w swoich kategoriach wiekowych wywalczyli: Przemysław Kuca, Piotr Wasiuk, Arkadiusz Pietruczyk, Nikola Kluszczyńska, Santia Kozłowska, Maksymilian Płachecki, Natalia Kamińska, Mateusz Lubczyński
Do strefy medalowej dostali się i ostatecznie brązowe medale wywalczyli: Krzysztof Buriak purpury -64kg adult, Nikodem Tuzinkiewicz, Jakub Paradziński, Jan Duda, Oskar Możejko i Emilia Żółwińska.
Zawodnicy BJJ Panther Nowogard potwierdzili, że ich klub obecnie jest największą organizacją sportów walki w powiecie goleniowskim co potwierdzili zdobywając medale w największej imprezie jiu - jitsu w Polsce!