Roszady w gminnych spółkach

2021-10-15 6:10
Sylwester Wasiak
2021-10-15 6:10

Do Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej powraca jego były prezes Andrzej Cieśliński, który niedawno został skarbnikiem gminy Goleniów!

We wtorek 12 października doszło do roszad w Radach Nadzorczych dwóch spółek gminnych. Najpierw ukazało się Zarządzenie burmistrza Roberta Krupowicza, na mocy którego dokonana została zmiana składu osobowego Rady Nadzorczej Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Goleniowie. Odwołany został reprezentant mienia komunalnego Zbigniew Mazur, a na jego mienie wyznaczony został Andrzeja Cieślińskiego, obecnie skarbnik gminy Goleniów, który przed objęciem tego stanowiska był prezesem PGK. Tego samego dnia ukazało się drugie Zarządzenie burmistrza Roberta Krupowicza, na mocy którego, Zbigniew Mazur wyznaczony został do składu osobowego Rady Nadzorczej Goleniowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego.

Komentarze (1)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Irka

odpowiedz
15.10.2021 08:42

Rozumiem, że Pan Andrzej Cieśliński będzie skarbnikiem Gminy i równocześnie członkiem Rady Nadzorczej? Czyli będzie sam siebie kontrolował i przydzielał środki z Gminy?