Rozpędzona Ina nie dała szans Wieży

2023-10-14 19:56
Sylwester Wasiak

Zespół MKS Ina Goleniów kontynuuje świetną passę. Ma już na swoim koncie trzy z rzędu zwycięstwa i cztery mecze bez porażki!

Podopieczni Mariusza Bernacha z dalekiego wyjazdu do Postomina przywieźli dziś komplet punktów, rozbijając przy okazji tamtejszą Wieżę 5:1. W pierwszej połowie gospodarze grali z wiatrem, mieli przewagę, jednak to biało-zieloni do przerwy prowadzili 1:0 po golu Kurtanidze w 23 minucie. W drugiej odsłonie wiatr był sprzymierzeńcem biało-zielonych, którzy skorzystali z tej okazji. Już w 50 minucie było 2:0 po golu Banachewicza, który popisał się ładnym uderzeniem z pierwszej piłki z około 10 metrów. W 63 minucie było już 3:0, a na listę strzelców wpisał się ponownie Banachewicz, któremu ponownie asystował Błaszczyk. W 84 minucie czwartego gola dla ekipy z Goleniowa strzelił Sulaiev. Minutę później gospodarze strzelili gola honorowego, jednak ostatnie zdanie należało do Iny. W 86 minucie Tomaszewicz ustalił wynik spotkania na 5:1 dla biało-zielonych. MKS Ina Goleniów zajmuje aktualnie 10 miejsce w tabeli z dorobkiem 14 punktów.