Seria wyróżnień dla gminy Goleniów

2020-10-13 16:50
Sylwester Wasiak
2020-10-13 16:50

W ostatnich dniach władze gminy Goleniów mogły pochwalić się czterema ogólnopolskimi wyróżnieniami. Sprawdźcie, za co doceniono włodarzy gminy Goleniów…

Gmina Goleniów zajęła 8. miejsce w tegorocznym rankingu samorządowego pisma „Wspólnota” - Liderzy samorządowych inwestycji 2017-2019. Wiceburmistrz Tomasz Banach odebrał pamiątkowy dyplom w środę 7 października na gali w czasie Samorządowego Forum Kapitału i Finansów w Katowicach. Ranking jest przygotowywany przez zespół fachowców, kierowany przez prof. dr. hab. Pawła Swianiewicza z Uniwersytetu Warszawskiego. Podstawą oceny są oficjalne dokumenty finansowe gmin dotyczące inwestycyjnych wydatków samorządów, uzupełnione o dane z ankiet przygotowywanych w gminach.
Dziś władze gminy pochwaliły się kolejnymi trzema wyróżnieniami w tegorocznej edycji „Pereł Samorządu” - konkursu organizowanego przez Dziennik Gazetę Prawną. Skarbnik gminy, Mirosław Guzikiewicz zajął pierwsze miejsce w kategorii skarbników gmin miejsko-wiejskich, a Burmistrz Gminy Goleniów oraz Gmina Goleniów otrzymali wyróżnienia. Celem tego konkursu jest uhonorowanie osób odpowiedzialnych za bieżące i strategiczne zarządzanie finansami samorządów – poinformowali organizatorzy tego wydarzenia. Wyniki konkursu ogłoszono w trakcie „Kongresu Perły Samorządu 2020”, który odbył się w dniach 12-13 października. Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne kongres odbył się zdalnie, z transmisją internetową.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!