Siłownie zostały sklepami, kościołami, albo…

2020-10-19 16:08
Sylwester Wasiak
2020-10-19 16:08

...miejscem przygotowań do współzawodnictwa, turnieju lub zawodów jak to uczynili właściciele goleniowskiej siłowni ProgressGym.

Informacja takiej treści zamieszczona została na drzwiach wejściowych. Przypomnijmy, że zgodnie z ogłoszonym nowymi obostrzeniami rząd podjął decyzję, iż od soboty 17 października siłownie i kluby fitness będą zamknięte dla części społeczeństwa zarówno w strefie żółtej, jak i czerwonej (a więc obecnie na terenie całej Polski). W piątek wieczorem poinformowano, że pewne grupy będą mogły nadal korzystać z siłowni i klubów fitness. Będą to osoby uprawiające sport w ramach współzawodnictwa, zajęć oraz wydarzeń sportowych, a także studenci i uczniowie, w ramach zajęć na uczelni lub w szkole – poinformowano w komunikacie.
Z tej „furtki” postanowili skorzystać właściciele goleniowskiej siłowni, którzy opublikował komunikat następującej treści:
DRODZY KLUBOWICZE!
Zarząd klubu ProgressGym po analizie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 października 2020r. oraz konsultacjach z odpowiednimi organami oraz Naszymi radcami prawnymi informuje iż:
Od dnia 19 października 2020r. w godzinach funkcjonowania klubu tj. 6:00 - 22:00 odbywać będą się zajęcia sportowe w strefie siłowej, funkcjonalnej oraz cardio.
Przypominamy, iż podczas zajęć należy:
- wykonywać polecenia trenera,
- zachować bezpieczny dystans,
- używać własnego ręcznika,
- dezynfekować sprzęt po wykonanym treningu.
Informujemy, że do uczestnictwa w zajęciach można zgłosić się przy recepcji klubu bądź telefonicznie.
Każdy kto wchodzi na teren klubu, jest proszony o napisanie oświadczenia, w którym będzie znajdować się informacja o tym, że przygotowuje się do współzawodnictwa, turnieju, zawodów itp. Można je również napisać przy recepcji.
Zajęcia grupowe będą odbywały się według grafiku zajęć sportowych pod okiem trenerów i planu treningowego. Ponadto informujemy, iż każdy zawodnik przygotowujący się do zawodów lub biorący udział we współzawodnictwie może korzystać z Naszego klubu. Informujemy, że w częściach wspólnych obowiązuje zakrywanie ust i nosa.

Siłownia jest zatem czynna i zaprasza osoby przygotowujące się do zawodów oraz biorące udział we współzawodnictwie lub zajęciach sportowych.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!