2021-06-27 11:12

Wczoraj sezon ligowy zakończyły zespoły klasy okręgowej. Dla Pomorzanina Nowogard, Dębu Dębice i Orła Łoźnica nie było to udane zakończenie sezon..

Wybrzeże Rewalskie Rewal - Pomorzanin Nowogard 0:2
Bramki: Mykhailov, Kocur.
Na boisku lepszy okazał się Pomorzanin Nowogard, zwyciężając 2:0 po golach Mykhailova i Kocura. Wynik spotkania prawdopodobnie zostanie jednak zweryfikowany jako walkower dla gospodarzy z uwagi na złamanie przepisów i regulaminu ZZPN. Drużyna Pomorzanina w czwartek rozegrała zaległe ligowe spotkanie z Piastem, a już w sobotę zmierzyła się z Wybrzeżem. Zgodnie z przepisami pomiędzy spotkaniami powinna mieć miejsce 48-godzinna przerwa. Sprawą zajmie się Wydział Gier ZZPN.

Orzeł Łoźnica - Stal Szczecin 0:3
Nieudane zakończenie sezonu w Łoźnicy. Orzeł przegrał ze Stalą Szczecin 0:3. Po pierwszych 45 minutach wyżej notowani goście prowadzili 1:0 po golu strzelonym przed przerwą. Wcześniej Orzeł mógł zdobyć bramkę, jednak piłkę po uderzeniu Teofila, z linii bramkowej wybił obrońca.
W 48 minucie po rzucie rożnym Stal podwyższyła prowadzenie na 2:0. Wynik spotkania goście ustalili w 86 minucie po kontrataku.

Dąb Dębice - Mierzynianka Mierzyn 2:2
Bramki: P. Kubiak, R. Sobański.
Do przerwy goście prowadzili 1:0. Od początku drugiej połowy Dąb ruszył do odrabiania strat. W ciągu 10 minut gospodarze strzelili dwie bramki, których autorami byli Patryk Kubiak i Rafał Sobański i ekipa z Dębic prowadziła 2:1. Z prowadzenia miejscowi cieszyli się do 75 minuty, kiedy to Mierzynianka doprowadziła do remisu.
W końcówce żadnej z drużyn nie udało się przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę i mecz zakończył się podziałem punktów.