Sprawa nie ma żadnego pokrycia w rzeczywistości

2023-12-01 18:44
Sylwester Wasiak
2023-12-01 18:44

Mamy stanowisko radnego Krzysztof Sypienia, w sprawie pisma wojewody zachodniopomorskiego, który wzywa Radę Miejską w Goleniowie do podjęcia uchwały w sprawie wygaśnięcia jego mandatu…

W tym tygodniu do biura Rady Miejskiej wpłynęło pismo podpisane przez Mateusza Wagemanna, II wicewojewodę zachodniopomorskiego, w którym wzywa on Radę Miejską w Goleniowie do podjęcia w terminie 30 dni od dnia otrzymania pisma uchwały w sprawie wygaśnięcia mandatu radnego Rady Miejskiej w Goleniowie Pana Krzysztofa Sypienia. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.

Zwróciliśmy się do radnego Krzysztofa Sypienia z prośbą o odniesienie się do postanowienia wojewody. Poniżej treść stanowiska, które dziś przesłał nam radny.

- Po raz kolejny Państwa (oraz moja) uwaga i czas są absorbowane na sprawy, które po pierwsze nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości, a po drugie są wyczerpane, gdyż dyskutowaliśmy już o nich publicznie rok temu. Jeśli ktokolwiek mógłby udowodnić naruszenie przepisów w sprawie zarzucanego mi wykorzystania mienia komunalnego w prowadzonej działalności gospodarczej, zrobiłby to w grudniu zeszłego roku. Od tamtego czasu nikt tematu nie podejmował, aż do momentu zmiany na stanowisku Wojewody Zachodniopomorskiego oraz wejścia w etap kampanii wyborczej do Samorządu lokalnego, która przed nami. Skoro jednak już tak być musi, że temat niczym „bumerang” powraca, pomimo że żadne okoliczności od ostatnich wydarzeń w tej sprawie nie uległy zmianie, zachęcam wszystkich zainteresowanych mieszkańców oraz lokalne media do udziału w sesji Rady Miejskiej. Podczas sesji odniosę się do sytuacji, a Państwo będą mogli jeszcze raz wyciągnąć własne wnioski – przekazał nam radny K. Sypień.

 

Komentarze (1)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Krys

odpowiedz
02.12.2023 07:23

Taaa nie ma. Chyba jebak coś na rzeczy musi być ….