Stacja chwilowo nieczynna!

2023-02-05 10:29
Sylwester Wasiak
2023-02-05 10:29

Od rana klienci stacji paliw zlokalizowanej na wysokości Łozienicy nie mogą z niej skorzystać, gdyż zamknięty został zjazd z drogi ekspresowej…

Jak się okazuje, minionej doby doszło do zbiegu dwóch zdarzeń w tym miejscu. Z informacji uzyskanych od mł. asp. Dariusza Schachta, rzecznika prasowego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Goleniowie wynika, że najpierw wczoraj o godz. 18 strażacy zostali wezwani do palącego się kontenera na śmieci, który miał znajdować się nieopodal zbiornika z gazem. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że oba obiekty znajdują się w znacznej odległości od siebie, a pożar został ugaszony. To nie było jednak koniec pechowego dnia w tym miejscu.
Dziś rano kilka minut po godzinie 6 strażacy otrzymali zgłoszenie o unoszącym się zapachu niezidentyfikowanej substancji na stacji paliw. W chwili przybycia pierwszego zastępu straży na miejsca zdarzenia wyczuwalny był zapach nieznanej substancji. Strażacy przy pomocy czujników wielogazowych sprawdzili teren stacji i pobliskiej restauracji, jednak urządzenia nie wskazały obecności substancji niebezpiecznej w powietrzu. Po sprawdzeniu zbiornika oraz dystrybutora nie stwierdzono żadnych uszkodzeń, wycieków. Sprawdzono dodatkowo sąsiadujący budynek oraz parking, gdzie również nie stwierdzono obecności substancji niebezpiecznej w powietrzu. Stacja pozostaje zamknięta do czasu sprawdzenia przez serwis instalacji paliwowej.

Foto: KP PSP Goleniów

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!