Stand-up Joanny Kołaczkowskiej w GDK już w najbliższą sobotę

2021-10-22 10:35
Redakcja
2021-10-22 10:35

Jutro, 23 października w Goleniowskim Domu Kultury obejrzeć będzie można występ znanej z popoularnych polskich kabaretów Joanny Kołaczkowskiej.

 

„Hrabina Pączek – muzyczny stand-up Joanny Kołaczkowskiej” to wyjątkowy recital najpotężniejszego kobiecego głosu polskiej sceny kabaretowej! Artystka znana przede wszystkim z kabaretów Potem i Hrabi tym razem występuje na scenie solo. Podczas recitalu usłyszymy zupełnie nowe piosenki stworzone przy współpracy z wyjątkowymi osobistościami polskiej sceny kabaretowej, przeplatane zabawnymi historiami z pierwszej ręki.

- Muzyki potrzebuję jak powietrza, jak wiatru, który przegania... chcę, by jego powiew mnie porywał, unosił na barana, a potem grzecznie zanosił do domu. Chcę, by piosenki mną poniewierały i wyrywały mi włosy. Marzeniem moim jest stworzenie takich piosenek, które będą żyły i od czasu do czasu wyrwą komuś choć jeden włos - mówi artystka.

"Hrabinę Pączek" będzie można zobaczyć w akcji 23 października o godz. 20.00 w GDK. Bilety w cenie 50 zł do nabycia w Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!